Witam wszystkich. Zapraszam do czytania i komentowania.

środa, 9 lutego 2011

No to zaczynamy.

       Witam, chciałbym zacząć od tego, iż jest to mój debiut w pisaniu postów więc proszę o wyrozumiałość w tej kwestii ;). 
        Tematami jakie chciałbym poruszać na moim blogu będzie wszystko to co jest związane z młodzieżą, która interesuje się piłką nożną i chce się w tym kierunku rozwijać. Przedstawiać tutaj będę moje doświadczenia z pracy z młodymi piłkarzami oraz moje poglądy na młodzieżową piłkę nożną. Poruszać będę różne kwestie, z którymi już miałem do czynienia podczas treningów oraz meczów. Postaram się pokazać rozwiązania zaistniałych problemów oraz przedstawię jak wygląda moja trenerska praca, co uważam za ważne w tej dziedzinie sportu i jaki jest mój punkt widzenia na różne aspekty piłkarstwa.
       Na pewno wszystkich kwestii w danym temacie nie poruszę i nie wszystkie zastosowane przeze mnie rozwiązania będą wszystkim odpowiadały, dlatego zachęcam też do dyskusji i kontaktu ze mną w celu wymiany poglądów, ponieważ każdy ma jakieś ciekawe pomysły, które można zastosować do pracy z młodzieżą by jej i sobie pomóc i ułatwić współpracę. Zachęcam też młodych adeptów futbolu do zadawania pytań na tematy piłkarskie, postaram się odpowiedzieć, spróbuję podpowiedzieć. Każdy ma swoje lepsze i słabsze strony, każdy ma lepsze i gorsze pomysły, każdy trener ma swój warsztat pracy i na pewno od każdego trenera można nauczyć się czegoś ciekawego. Sam miałem wielu trenerów podczas mojej przygody z piłką nożną, jednych lubiłem bardziej drugich mniej, niektórych nie znosiłem, ale od każdego czegoś się nauczyłem. Co uznawałem za plusy danego trenera to przyswajałem, natomiast minusy odrzucałem.
      To tyle w kwestii wstępu, będę starał się swoje przemyślenia dalej rozwijać na tym blogu i myślę, że wspólnymi siłami uda nam się nawzajem pomóc odnosić sportowe sukcesy. Zapraszam do czytania i dyskutowania J.

1 komentarz:

  1. Ta strona jest SUPER.Bardzo mi pomogła w niektórych reczach,by zostać piłkarzem:)

    OdpowiedzUsuń

Nie zamieszczaj wypowiedzi niezgodnych z prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności zaś zawierających groźby, obraźliwych, naruszających godność lub pozostałe dobra osobiste innch osób, naruszających prawa autorskie i inne dobra prawem chronione.
Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci, ponosisz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, a twoje wpisy naruszające zasady Netykiety mogą być usuwane.